Hanife Çetiner (Hanife Çetiner Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Hanife Çetiner (Hanife Çetiner Kimdir? - Hakkında - Hayatı)   Konuyu açan: eyvallah   İlk Mesaj: 11-16-2010 (01:41)   Son Mesaj: 11-16-2010 (01:41)    Cevap: 0    Gösterim: 1028  

11-16-2010

Hanife Çetiner (Hanife Çetiner Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Alt Kategori: Moda Dunyasi

Hanife ÇETİNER ilklerin modacısıdır.İlk defa 64 Miss Turkey giydiren tasarımcıdır.

Hanife ÇETİNER Miss Turkey’lere hazırladığı kostümlerden 9 tane Best In Evining Gown,4 tane' National Costum ödülleri ile en çok uluslar arası ödül alan tasarımcıdır.

Hanife ÇETİNER Şırnak’ta ilk defile yapan tasarımcıdır.

Hanife ÇETİNER yanan ormanlara yeni bir hayat kazandırmak nedeni ile 11.uluslar arası ödülünü' 111 fidan dikerek kutlayan doğa ve orman gönüllüsü tasarımcıdır.

Hanife ÇETİNER Çanakkalem Şehitlerimizi Anma ve Kültürümüzü Yaşatma Derneği’nin başkanıdır.

Hanife ÇETİNER İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarımı Bölümü danışma kurulu üyesidir.

Hanife ÇETİNER' İstanbul’daki ‘Güç Birliğine İlk Adım’ derneğinin kurucu üyelerindendir.

Hanife ÇETİNER Güzel Sanatlar Eğitim ve Kültür Vakfı’nın kurucu üyelerindendir.

Hanife ÇETİNER Çocuk Sağlığı Koruma Vakfı’nın kurucu üyelerindendir.

Hanife ÇETİNER Milliyet' Gazetesi’nin Ege ekinde uzun yıllar köşe yazarlığı yapmıştır ve şimdi ise İzmir’de Ekonomi Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapmaktadır.

Hanife ÇETİNER şu anda İzmir’de Girişimci İş Kadınları Derneği’nin kurulması için ön çalışmalar içindedir.

Latest 5 Biyografi

Hanife Çetiner (Hanife Çetiner Kimdir? - Hakkında - Hayatı) Yorumları